GL Antrepo web sitemize hoş geldiniz ! Gl Lojistik ailesi olarak uluslararası nakliyedeki tecrübemizi gümrüklü malllarınız yanında gümrüklü olmayan mallarınızın depolanması hizmeti ile birlikte siz müşterilermize sunmaktan onur ve kıvanç duymaktayız.

A TİPİ GENEL ANTREPO HİZMETİMİZ

AN EXAMPLE IMAGE

3600 Metrekare kapalı modern depolama alanımız ile gümrüklü mallarınızı en güvenli koşullarda depoluyoruz.İleri Lokasyon sistemimiz,birden çok rampamız ve farklı yükleme-boşaltma ekipmanlarımız sayesinde zaman kaybetmeden eşyanızı depomuza alıyoruz.Kamera takip sistemimiz sayesinde 24 saat boyunca depomuz izlenmekte ve kamera görüntüleri kayıt altına alınmaktadır ayrıca eşyanız depomuza girişinden itibaren sigortalanmaktadır.

İÇ NAKLİYE HİZMETİMİZ

Firmamızın sahip olduğu her tip ve boyuttaki kamyonları ile, antrepomuzdan malın teslim edilecegi yere kadar iç nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

SERBEST DEPOLAMA HİZMETİMİZ

6000 metrekarelik tamamen kapalı ,24 saat izlenebilen kamera takip sistemi,24 saat güvenlik görevlisi bulunan,yangın ikaz sistemli ve ileri lokasyon sistemi ile kontrol edilen serbest depomuz ile gümrüksüz mallarınızı,hammaddelerinizi bitmiş mamül maddelerinizi mal için gereken en uygun koşullarda depoluyoruz.Antrepomuz ile yan yana olan serbest depomuz ile antrepo ile serbest depo arasındaki mal transferini de araca gerek duymadan sağlıyoruz.